ОД 19.09. ДО 24.09.2016.г. УЧЕНИЦИ ТРЕЋЕГ И ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА НА ЕКСКУРЗИЈИ ПРАГ/ДРЕЗДЕН/БЕЧ -ПРОМЕНА РАСПОРЕДА ЧАСОВА-

У периоду од 19. 09. До 24.09. 2016. године ученици трећег и четвртог разреда Гимназије „Бранко Радичевић“ су на екскурзији.

Програм ове екскурзије обухвата обиласке Братиславе, Прага, Дрездена и Беча. План и садржај екскурзије је идентичан за ученике трећег и четвртог разрда.  Екскурзију изводе две  турстичке агенције, које су добиле извођење путовања на два различита тендера која су спроведена у Гимназији.

У седмици када се изводи ова екскурзије (19.09.-23.09.2016.г.) НАСТАВА  ЗА УЧЕНИКЕ  ПРВОГ И ДРУГОГ РАЗРЕДА ЋЕ СЕ ОДВИЈАТИ ПО ИЗМЕЊЕНОМ РАСПОРЕДУ ЧАСОВА.

Ученицима који путују на екскурзију желимо срећан пут, пријатан боравак у овим метрополама, и да се са пропутовања кроз средњу Европи (Словачка, Чешка, Немачка, Аустрија) врати пуни лепих утисака.

РАСПОРЕД ЧАСОВА КОЈИ ВАЖИ ОД 19. 09. ДО 23.09 МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ.

raspored-za-posle-podne-u-vreme-ekskurzije