ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ (2Б) ПРОГЛАШЕНА ЗА НАЈБОЉУ КАДЕТКИЊУ БАЛКАНА – ОДБОЈКА

На Балканском првенству у одбојци за кадете, женска  репрезентација Србије освојила је златну медаљу. У финалном сусрету су играли са Турском, и победили је веома убедљиво са 3 : 0.

jov mir

Првенство Балкана је одиграно у Црној Гори у Бару са учешћем репрезентација Грчке, Турске, Бугарске, Молдавије, Румуније, Црне Горе, Босне и Херцеговине и Србије.

Капитен женске репрезентације Србије је ученица Гимназије „Бранко Радичевић“, Јована Миросављевић, одељење 2б. Јована је по завршетку турнира проглашена за најбољу одбојкашицу  БАЛКАНА!!!

Јована је одличан ученик, свестрана, сјајан спортиста, диван друг,  постигла је изванредан успех   и наша Гимназија се поноси њеним резултатима.

БРАВО ЈОВАНА!!!

Честитамо Јовани Миросављевић на титули најбоље кадетске одбојкашице Балкана и желимо јој много успеха у такмичењима који су пред њом.

Овај Јованин успех се догађа у Олимпијској години, желимо Јовани да својим талентом и упорним радом остане међу најбољим одбојкашицама Србије  и  заигра на следећим олимпијским играма!