Ученици 1А одељења наше гимназије награђени на конкурсу који спроводи EU Info centar

Литерарни рад троје ученика првог разреда наше гимназије  Анабеле Стошић, Маје Живановић и Сергеја Савића , под насловом “ Са Европом до остварења снова “ награђен је у оквиру категорије литерарних и новинарских радова у оквиру пројекта „Европски дневник“ који спроводи EU Info centar.

Ученици су освојили наградно путовање у Европску унију средином септембра ове године.  Ученици ће на путовању пратити професионалне новинаре , сниматеље и фоторепортере који обављају свој редовне задатке и помагаће им у том послу. За ученике ће такође бити организован и културно – образовни и туристички садржај у граду или градовима које буду посећивали.

Честитамо нашим ученицима на изузетном успеху .