ОКО 120 МАТУРАНАТА ПРИСТУПИЛО ПОЛАГАЊУ МАТУРСКОГ ИСПИТА – ЗАЈЕДНИЧКИ ДЕО СРПСКИ ЈЕЗИК

У гимназији „Бранко Радичевић“ матурски испити у јунском року 2015/2016 године почели су 07. јуна 2016. године.

mat 16Око 120 ученика 4. разреда је приступило полагању испита. Заједнички део започиње радом из српског језика и књижевности. Ученици су бирали између 4 предложене теме  и писали су од 8 до 12 сати.

m is jevticm ispit

Упутства за рад су им дале професорке српског језика и књижевности, после чега је уследило писање.

Заједнички део матурског испита – страни језик/математика се полаже у четвртак, 09. јуна.

Матуранти заједнички део испита полажу у приземљу „беле зграде“ у Старој Пазови, а одбрану домаћег матурског рада, која почиње 10. јуна,  у школи по утврђеном распореду.