МАРКО КОВАЧЕВИЋ УЧЕНИК 3б ПОБЕДНИК ТУРНИРА У ЗГИБОВИМА ЗА СРЕДЊОШКОЛЦЕ

zgiboviУ Старој Пазови је у четвртак 19. маја 2016. године одржан турнир у згибовима за ученике три старопазовачке средње школе. То су Техничка школа, Економско трговинска школа „Вук Караџић“ и гимназија „Бранко Радичевић“.

Затворено првенство у згибовима је хуманитарног карактера а сакупљн новац је намењен обнови дечјег игралишта у парку у Старој Пазови.

Победник турнира је  Марко Ковачевић ученик наше Гимназије који је у финалној серији направио 25 згибова. Друго место је заузео Лазар Јовишић, ученик 1/2одељења Економско-трговинске школе „Вук Караџић“, а треће место деле два ученике Техничке школе: Бојан Цвјетојевић,1/2 и Небојша Пуља 2/1 одељење.

Ученици све три средње школе у Старој Пазови су показали хуманост и спортски дух, својим учешћем, присуством и навијањем. Надамо се да ће оваквих акција бити и убудуће.

ПОБЕДНИКУ ТУРНИРА  МАРКУ КОВАЧЕВИЋУ ЧЕСТИТАМО НА ПОБЕДИ!