МЕЂУОДЕЉЕЊСКИ ХУМАНИТАРНИ ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ

У четвртак 14. априла 2016.године је у организацији Ученичког парламента Гимназије одржан међуодељењски турнир у малом фудбалу.

h t 5h t 4

На трунир се пријавило чак 10 екипа.

WP_20160413_002Екипе су се међусобно сучељавање на терену у Спортској хали у улици Бранка Радићевића у Старој Пазови, пред великим бројем навијача, ученика и професора и пријатеља школе.

Турнир је је протекао у изузетној атмосфери, уважавања и поштовања противника а  навијање је било жустро, достојно најважнијих спортских мегдана.

Турнир је имао хуманитарни карактер. За лечење два другара, гимназијалци су сакупили  30000 динара. Овим су  показали своју хуманост и  како се негује емпатија и солидарност.

Побендик турнира је екипа 2б одељења, на чему им честитамо.

Победници ове акције су сви ученици гимназије „Бранко Радичевић“.

h t hujmanitarni turnir

Поносни на њихову солидарност и племенитост честитамо свима уз велико БРАВО ГИМНАЗИЈАЛЦИ!

Мирослав Марковић, професор физичког васпитања