УЧЕНИЦИ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ – „КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА“

Окружно такмичење из књижевности – Књижевна олимпијада за ученике средњих стручних школа и гимназија Сремског округа одржано је 9. априла 2016. године у Сремској Митровици.  Будући да је велики успех учествовати и на Окружном нивоу такмичења, честитамо свим ученицима на постигнућима.

Већ, можемо рећи, по традицији нашу школу ће представљати и ученици на Републичком такмичењу, које ће се одржати 14. маја 2016. године у Карловачкој гимназији.

Наши ученици су показали изузетно знање из књижевности, тако да се значајан број пласирао на Републички ниво такмичења: Тамара Ковачевић 3б, Милана Вуковић 4а, Марко Јевтић 4а, Николина Вујевић 4ц, Дајана Растовић 4ц и Зоран Јовановић 4д.

Честитамо свим ученицима и желимо им много среће на највишем нивоу такмичења у Сремским Карловцима.