ВИСОКА ЗДРАВСТВЕНА ШКОЛА „ВИСАН“ ПРЕДСТАВИЛА СВОЈ РАД У НАШОЈ ГИМНАЗИЈИ

Висока здравствено-санитарна школа струковних студија „Висан“ је представњена у гимназији „Бранко Радичевић“ 01. априла 2016. Године.

Милена Седларовић и Александар Стевановић су говорили о раду своје школе, информисали су ученике о смеровима, пријемном испиту и начину студирања.

Ученицима је приказан и десетоминутни филм о „Висану“.

Ова установа је акредитована од Министартва просвете науке и технолошког развоја Републике Србије и успешно ради већ десет година, налази се у Земуну.

Образује следећа занимања: струковно-санитарно еколошки инжењер, струковна медицинска сестра, струковни физиотерапеут, струковни фармацеут и струковни медицински радиолог.

На презентацији која је била веома садржајна и пријатна, наши ученици су сазнали много о могућностима запошљавања, међународној сарадњи коју ова установа годинама практикује, о десетогодишњој традицији, о могућностима да се школарине плаћају на 12 месечних рата…

Ученици четврте и треће године су били веома заинтересовани за рад ове установе и у великом броју су псиуствовали презентацију.

Представници „Висана“ који су били гости наше Гимназије су ђацима уручили и пригодне поклоне.

Презентација високе школе струковних студија „Висан“  је једна у низу активности који се спроводе у оквиру кареијрног вођења и саветовања у нашој Гимназији.

Захваљујњмо се Милени Сердаловић и Александру Стевановићу из „Висана“ што су нашим ученицима омогућили да се на овај начин упознају са радом њихове школе.

Тим за каријерно вођење

Фејсбук