ПОЧЕЛО ПРИЈАВЉИВАЊЕ УЧЕНИКА РЕГОНАЛНОМ ЦЕНТРУ ЗА ТАЛЕНТЕ

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ је огласио позив за пријављивање ученика за 2015.годину.

Кандидати за Центар су средњошколци који су веома заинтересовани и мотивисани   имају интересовања за поједине научне области. Они такође морају показати и таленат за изучавање и истраживање у областима које су одабрали.

Ученици који желе да се прикључе Центру треба да се пријаве ради идентификације надарености, што  се обавља преко педагошко-психолошког тестирања.

Области за коју се ђаци  могу пријавити су: математика, физика, хемија, биологија, информатика, српски језик, књижевност, књижевно стваралаштво, енглески језик, руски језик, историја, психологија и екологија.

Ученици гимназије „Бранко Радичевић“ у Старој Пазови годинама веома успешно учествују у раду Регионалног центра за таленте Сремски Карловци. Наши гимназијалци одлично ураде тестове, бирају различите области и у свим активностима Центра су ангажовани и успешни.

Сигурни смо да ће тако бити и ове године. Зато позивамо све заинтересоване гимназијалце да се пријаве, испитају своју надареност  и прикључе се Центру, што ће им омогућити да развијају своје таленте и напредују учећи на један другачији начин.

ГИМНАЗИЈАЛЦИ,

МОЖЕТЕ СЕ ПРИЈАВИТИ СВАКОГ ДАНА ОД 8. ДО 12. САТИ КОД ПСИХОЛОГА СНЕЖАНЕ ВУЈАЧИЋ.

РОК ЈЕ ПЕТАК, 30.ОКТОБАР 2015. ГОДИНЕ