ПРВАЦИ – ДОБРО ДОШЛИ У НАШУ ГИМНАЗИЈУ

Гимназија „Бранко Радичевић“ је веома успешно обавила све уписне активности и уписала нову генерацију ђака!!!

Драги прваци  честитамо вам на пријему у нашу гимназију  и желимо успешно школовање!

Поштовани родитељи новопримљених гимназијалаца, захваљујемо вам се на поверењу. Радићемо много и предано како бисмо испунили  сва ваша очекивања везана за школовање у нашој Гимназији у интересу што бољих постигнућа ваше деце а наших ученика.

ВЕЛИКО ИНЕРЕСОВАЊЕ  ЗА НАШУ ШКОЛУ ЈЕ СВИМА НАМА  КОЈИ РАДИМО  У ГИМНАЗИЈИ ДАЛО ВОЉЕ И ЕЛАНА  ДА РАДИМО ШТО БОЉЕ.

ТРУДИЋЕМО СЕ ЈОШ ВИШЕ ДА СВОЈЕ СТУЧНЕ И ЉУДСКЕ КОМПЕТЕНЦИЈЕ БУДУ НА РАСПОЛАГАЊУ ЂАЦИМА  У  НАСТАВИ, ВАННАСТАВНИМ АКТИВНОСТИМА У СВИМ ПРИЛИКАМА У ШКОЛИ, АЛИ И ВАН ЊЕ, У СКЛАДУ СА ПОТРЕБАМА, ЖЕЉАМА, НЕДОУМИЦАМА, АМБИЦИЈАМА КОЈИ ВИ, НАШИ УЧЕНИЦИ ИМАТЕ И ЖЕЛИТЕ ДА  ПОДЕЛИТЕ СА НАМА.

ДОБРО  ДОШЛИ  У  СТАРОПАЗОВАЧКУ  ГИМНАЗИЈУ

КОЛЕКТИВ ГИМНАЗИЈЕ

О   СВИМ АКТИВНОСТИМА ВЕЗАНИМ ЗА ПОЛАЗАК У ГИМНАЗИЈУ И ИНФОРМАЦИЈЕ О СВЕЧАНОСТИ КОЈА СЕ ТРАДИЦИОНАЛНО ОРГАНИЗУЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА И ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ  БИЋЕТЕ ОБАВЕШТЕНИ НА САЈТУ ШКОЛЕ.