TITLE

DESCRIPTION

Радови наших ђака на изложби „ СУНЦОКРЕТ – СТЕЛИН ЦВЕТ“

Гимназија је узела учешћа на манифестацији „СТЕЛИНИ ДАНИ“ која се организује као сећање на др Стелу Гундељ, некадашњу ученицу наше школе.

На изложби СУНЦОКРЕТ – СТЕЛИН ЦВЕТ, у холу Позоришне сале у Старој Пазови изложени су најбољи ликовни радови на тему СНЦОКРЕТ. Међу радовима су и слике наших гимназијалки, Tамаре Вуковић, Невене Лепшановић, Иване Хавран, Мине Анђелковић, Ање Барнак, Ане Миркајловић, Дуње Мишковић и Настасје Кофилески.

Директор Гимназије Мирославу Опавском и ликовни педагог Данијела Хавран, професорка ликовне културе у Гимназији  су добили  ЗАХВАЛНИЦЕ за допринос и учешће и ангажовање  наших ученика на овом конкурсу.

Захвалнице су им уручили представници Фолклорног ансамбла ДУКАТ из Старе Пазове који организују СТЕЛИНЕ   ДАНЕ.